Franse of Belgische 19e eeuwse penvuur revolver

Kavel 96 Franse of Belgische 19e eeuwse penvuur revolver
Kavel 96. Franse of Belgische 19e eeuwse penvuur revolver

Een Franse of Belgische mid-19e eeuwse penvuur revolver, gemerkt ‘ELG’.

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Afmetingen Lengte 29 cm
Startbod € 200
Verkocht voor € 260
Vorig kavel Volgend kavel