Nederlandse degen

Kavel 95 Nederlandse degen
Kavel 95. Nederlandse degen

Een vroeg 19e eeuws Nederlandse degen, model M1820, met gegraveerde initialen ‘A.E.W’ op de handbeschermer. Gemerkt L. Droixhe Amsterdam´.

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen Lengte 95 cm
Startbod € 160
Verkocht voor € 240
Vorig kavel Volgend kavel