Franse vuurvergulde pendule

Kavel 103 Franse vuurvergulde pendule
Liquid error: internal 103. Franse vuurvergulde pendule

Antieke 19e eeuwse Franse vuurvergulde pendule, voorstelling van jongeman met hoed

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Startbod € 150
Verkocht voor € 160
Bieden mogelijk tot Deze veiling is gesloten.
Vorig kavel Volgend kavel