Fries kerfsnede documentenkisje, 18e eeuw

Kavel 41 Fries kerfsnede documentenkisje, 18e eeuw
Kavel 41. Fries kerfsnede documentenkisje, 18e eeuw

Een 18e eeuwse Fries kerfsnede documentenkistje. Aan alle zijden fraai gestoken, met gezichtjes als pootjes.

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen 37,5 x 20,5 x 13 cm
Startbod € 200
Verkocht voor € 260
Vorig kavel Volgend kavel