Fries kerfsnede documentenkisje, 18e eeuw

Kavel 41 Fries kerfsnede documentenkisje, 18e eeuw
Liquid error: internal 41. Fries kerfsnede documentenkisje, 18e eeuw

Een 18e eeuwse Fries kerfsnede documentenkistje. Aan alle zijden fraai gestoken, met gezichtjes als pootjes.

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen 37,5 x 20,5 x 13 cm
Startbod € 200
Verkocht voor € 260
Bieden mogelijk tot Deze veiling is gesloten.
Vorig kavel Volgend kavel