Bronzen beeld

Kavel 42 Bronzen beeld
Liquid error: internal 42. Bronzen beeld

Een 19e eeuws bronzen beeld, vrouw op paard met jachthond. Op het basement gemerkt met monogram en gesigneerd ‘F. Charnod Fondeur 1855 Montrouge pres Paris’.

Taxatiewaarde € 300 - € 500
Afmetingen Hoogte 31 cm, basement 31,5 x 17 cm
Conditie Eén van de poten van de hond is gebroken
Startbod € 300
Verkocht voor € 320
Bieden mogelijk tot Deze veiling is gesloten.
Vorig kavel Volgend kavel