Bronzen beeld

Kavel 42 Bronzen beeld
Kavel 42. Bronzen beeld

Een 19e eeuws bronzen beeld, vrouw op paard met jachthond. Op het basement gemerkt met monogram en gesigneerd ‘F. Charnod Fondeur 1855 Montrouge pres Paris’.

Taxatiewaarde € 300 - € 500
Afmetingen Hoogte 31 cm, basement 31,5 x 17 cm
Conditie Eén van de poten van de hond is gebroken
Startbod € 300
Verkocht voor € 320
Vorig kavel Volgend kavel