Friese zilveren veerbroche

Kavel 211 Friese zilveren veerbroche
Kavel 211. Friese zilveren veerbroche

Een antieke 19e eeuwse opengewerkte Fries zilveren veerbroche, bezet met roosgeslepen diamant. Meesterteken IB3

Taxatiewaarde € 100 - € 200
Startbod € 100
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel