Gendarmerie- of Marechausee vuursteenpistool, 19e eeuw

Kavel 50 Gendarmerie- of Marechausee vuursteenpistool, 19e eeuw
Liquid error: internal 50. Gendarmerie- of Marechausee vuursteenpistool, 19e eeuw

Een vroeg 19e eeuws Gendarmerie of Marechausee vuursteenpistool, model M1801, met messing beslag. Onduidelijk gemerkt.

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen Lengte 24 cm
Startbod € 240
Verkocht voor € 300
Bieden mogelijk tot Deze veiling is gesloten.
Vorig kavel Volgend kavel