Met zilver ingelegd vuursteenpistool

Kavel 51 Met zilver ingelegd vuursteenpistool
Kavel 51. Met zilver ingelegd vuursteenpistool

Een met zilver ingelegd vuursteenpistool, vermoedelijk Belgisch, Luik, 18 eeuws.

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen Lengte 44 cm
Startbod € 240
Verkocht voor € 240
Vorig kavel Volgend kavel