Marinesabel

Kavel 85 Marinesabel
Liquid error: internal 85. Marinesabel

Antiek 19e eeuws marinesabel voor officier. Leren schede, greep versierd met roggehuid. Lemmet gemerkt ‘F. Barnes & Co, 109 Fenchurch Street London’. Met gegraveerd wapen en inscriptie ‘Honi suit qui mal y pense’

Taxatiewaarde € 150 - € 250
Startbod € 150
Verkocht voor € 160
Bieden mogelijk tot Deze veiling is gesloten.
Vorig kavel Volgend kavel