Nederlands marine onderofficierssabel

Kavel 72 Nederlands marine onderofficierssabel
Liquid error: internal 72. Nederlands marine onderofficierssabel

Een 19e eeuws Nederlandse marine onderofficierssabel, model M1843. Gemerkt op het lemmet WK&C (= Weyersberg & Kirschbaum – Solingen).

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen Lengte 88 cm
Startbod € 160
Verkocht voor € 300
Bieden mogelijk tot Deze veiling is gesloten.
Vorig kavel Volgend kavel