Nederlandse sabel

Kavel 73 Nederlandse sabel
Liquid error: internal 73. Nederlandse sabel

Een 19e eeuws Nederlandse sabel, officieren bereden infanterie M1852, met hoornen greep, in metalen schede. Deze sabels werden geproduceerd tussen 1850 en 1880. Gemerkt op het lemmet ‘A. Libert te Amsterdam’, actief ca. 1850.

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen Lengte 96 cm
Startbod € 160
Verkocht voor € 260
Bieden mogelijk tot Deze veiling is gesloten.
Vorig kavel Volgend kavel