Platelen tweeorenvaas, Rozenburg 1905

Kavel 45 Platelen tweeorenvaas, Rozenburg 1905
Liquid error: internal 45. Platelen tweeorenvaas, Rozenburg 1905

Glansplatelen tweeorenvaas met decor van bloemen en vlinders, gemerkt Rozenburg Den Haag, productienummer 321 en kroontje, jaarletter voor 1905

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Afmetingen Hoogte 37 cm
Startbod € 250
Verkocht voor € 300
Bieden mogelijk tot Deze veiling is gesloten.
Vorig kavel Volgend kavel