Platelen tweeorenvaas, Rozenburg 1905

Kavel 45 Platelen tweeorenvaas, Rozenburg 1905
Kavel 45. Platelen tweeorenvaas, Rozenburg 1905

Glansplatelen tweeorenvaas met decor van bloemen en vlinders, gemerkt Rozenburg Den Haag, productienummer 321 en kroontje, jaarletter voor 1905

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Afmetingen Hoogte 37 cm
Startbod € 250
Verkocht voor € 300
Vorig kavel Volgend kavel