Tweewalnoothouten fauteuils in Louis XIV stijl

Kavel 44 Tweewalnoothouten fauteuils in Louis XIV stijl
Liquid error: internal 44. Tweewalnoothouten fauteuils in Louis XIV stijl

Lot van twee antieke rijkgestoken walnoothouten fauteuils in Louis XIV stijl, eind 19e eeuws.

Taxatiewaarde € 300 - € 500
Startbod € 300
Verkocht voor € 320
Bieden mogelijk tot Deze veiling is gesloten.
Vorig kavel Volgend kavel