Tweewalnoothouten fauteuils in Louis XIV stijl

Kavel 44 Tweewalnoothouten fauteuils in Louis XIV stijl
Kavel 44. Tweewalnoothouten fauteuils in Louis XIV stijl

Lot van twee antieke rijkgestoken walnoothouten fauteuils in Louis XIV stijl, eind 19e eeuws.

Taxatiewaarde € 300 - € 500
Startbod € 300
Verkocht voor € 320
Vorig kavel Volgend kavel