Russische lakwerken pennendoos, Oleg Shapkin Fedoskino

Kavel 17 Russische lakwerken pennendoos, Oleg Shapkin Fedoskino
Kavel 17. Russische lakwerken pennendoos, Oleg Shapkin Fedoskino

Een Russische lakwerken pennendoos, uit Fedoskino. Voorstelling van vrouwen in traditionele klederdracht in een besneeuwd landschap met gebouwen en figuren. Gesigneerd Oleg Shapkin (Svobodniy, 1955) en gedateerd 2000. Shapkin is één van de bekendste schilders van Russisch lakwerk.

Taxatiewaarde € 600 - € 800
Conditie Kleine beschadiging bovenop
Startbod € 600
Verkocht voor € 600
Vorig kavel Volgend kavel