Twee Delfts aardewerken sculpturen, 18e eeuw

Kavel 8 Twee Delfts aardewerken sculpturen, 18e eeuw
Kavel 8. Twee Delfts aardewerken sculpturen, 18e eeuw

Een paar Delfts aardewerken sculpturen, koeien, 18e eeuws. Beide exemplaren gesigneerd YDA =  Johannes den Appel (1760-1770), meester in plateelbakkerij In De Vergulde Boot. Literatuur: Titus M. Eliens (2013) Delfts Wit.

Taxatiewaarde € 1000 - € 1500
Afmetingen Lengte 22,5 cm, hoogte 16 cm.
Conditie Gerestaureerd
Startbod € 1000
Verkocht voor € 1000
Vorig kavel Volgend kavel