Zeven wapens in geklonken koperen bak, 18e en 19e eeuw

Kavel 7 Zeven wapens in geklonken koperen bak, 18e en 19e eeuw
Liquid error: internal 7. Zeven wapens in geklonken koperen bak, 18e en 19e eeuw

Een verzameling van zeven 18e en 19e eeuwse wapens in geklonken koperen bak met gedreven voorstelling van Jeanne D’Arc. Betreft de volgende wapens: Een huzaren- of cavaleriesabel uit de Napoleontische periode met koperen schede en graveerwerk op het lemmet. Een 19e eeuws zwaard met op het blad graveerwerk van diverse Vrijmetselaars symbolen. Een 18e eeuws Nederlands patriottensabel met op het blad inscriptie “voor vrijheid en broederschap”. Een 19e eeuws Nederlands staatsie- of galadegen met parelmoeren greep en zwartlederen schede. Een Nederlandse cavalerie sabel, M1814 met stalen schede. Een kort Frans 18e/19e eeuws zwaard met zilveren ingelegd heft. En een antiek Indiaas talwar zwaard met bronzen heft en zwartlederen schede.

Taxatiewaarde € 1500 - € 2000
Startbod € 1500
Verkocht voor € 2200
Bieden mogelijk tot Deze veiling is gesloten.
Vorig kavel Volgend kavel