Vijfdelig Delfts kaststel, De Claeuw 18e eeuw

Kavel 20 Vijfdelig Delfts kaststel, De Claeuw 18e eeuw
Liquid error: internal 20. Vijfdelig Delfts kaststel, De Claeuw 18e eeuw

Een vijfdelig 18e eeuws Delfts aardewerken kaststel, gemerkt De Claeuw en ‘150’. Voorstelling van zwanen in een paleistuin. Drie dekselvazen bekroond met papegaai op de deksel . Twee gewone kastvazen.

Taxatiewaarde € 600 - € 1000
Afmetingen Hoogte 34 cm en 23,5 cm
Startbod € 600
Bieden mogelijk tot Deze veiling is gesloten.
Vorig kavel Volgend kavel