Vier sculpturen, 19e eeuw

Kavel 19 Vier sculpturen, 19e eeuw
Kavel 19. Vier sculpturen, 19e eeuw

Lot van vier 19e eeuwse uit hout gestoken en polychroom beschilderde sculpturen, evangelisten.

Taxatiewaarde € 600 - € 800
Afmetingen Hoogte 43 cm
Startbod € 600
Verkocht voor € 650
Vorig kavel Volgend kavel