20e eeuws Fries tegeltableau

Kavel 1093 20e eeuws Fries tegeltableau
Kavel 1093. 20e eeuws Fries tegeltableau

Groot 20e eeuws 40-pas blauw-wit tegeltableau. Grote bloemenvaas centraal, omringd door bloementegels. Naar 18e-eeuws Fries voorbeeld. Gesigneerd Kl. de Jong. Herkomst: Hotel de Wijnberg, Bolsward.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 69 x 108 cm (lijstmaat)
Huidig bod € 220
Verkocht voor € 220
Vorig kavel Volgend kavel