20e eeuws Fries tegeltableau

Kavel 1094 20e eeuws Fries tegeltableau
Kavel 1094. 20e eeuws Fries tegeltableau

Een 20e eeuws 24-pas blauw-wit tegeltableau. Voorstelling van bloemenvaas met twee steigerende paarden en vissers in medaillon. Naar 18e-eeuws Makkummer voorbeeld. Ongesigneerd. Herkomst: Hotel de Wijnberg, Bolsward.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 55 x 82 cm
Huidig bod € 130
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel