Drie Japans Imari kastvazen met deksel

Kavel 1095 Drie Japans Imari kastvazen met deksel
Kavel 1095. Drie Japans Imari kastvazen met deksel

Lot van drie 18e eeuwse Japans Imari octagonale kastvazen met deksel.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Hoogte 48 cm
Conditie Gerestaureerd
Huidig bod € 420
Verkocht voor € 420
Vorig kavel Volgend kavel