Duitse messing scheepsklok

Kavel 1081 Duitse messing scheepsklok
Kavel 1081. Duitse messing scheepsklok

Een 20e eeuwse Duitse messing scheepsklok met zwarte wijzerplaat, gemerkt VDO Quarz-zeit.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Doorsnede 18 cm
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel