Kavel | 1080. Handbeschilderd psalmenbord |
Omschrijving | Antiek handbeschilderd psalmenbord, 19e eeuws. Met drie bakjes met inzetstukjes. Herkomst: kerk in Sneek |
Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
Veiling | Veilingavond 4 (25 januari) - timed online |
Afmetingen | |
Huidig bod | € 240 |
Verkocht voor | € 240 |
Vorig kavel | Volgend kavel |