Handbeschilderd psalmenbord

Kavel 1080 Handbeschilderd psalmenbord
Kavel 1080. Handbeschilderd psalmenbord

Antiek handbeschilderd psalmenbord, 19e eeuws. Met drie bakjes met inzetstukjes. Herkomst: kerk in Sneek

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Huidig bod € 240
Verkocht voor € 240
Vorig kavel Volgend kavel