Hollandse school, 19e eeuw

Kavel 1577 Hollandse school, 19e eeuw
Liquid error: internal 1577. Hollandse school, 19e eeuw

Gemengde techniek, 19e eeuw. Stadsgezicht met diverse figuren, waaronder een vrouw met oorijzer en man met hondenkar. Ongesigneerd

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Startbod
Bieden mogelijk tot Deze veiling is gesloten.
Vorig kavel Volgend kavel