Hollandse school, 19e eeuw

Kavel 1577 Hollandse school, 19e eeuw
Kavel 1577. Hollandse school, 19e eeuw

Gemengde techniek, 19e eeuw. Stadsgezicht met diverse figuren, waaronder een vrouw met oorijzer en man met hondenkar. Ongesigneerd

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel