Lot diverse tegels, 17e - 20e eeuw

Kavel 1578 Lot diverse tegels, 17e - 20e eeuw
Liquid error: internal 1578. Lot diverse tegels, 17e - 20e eeuw

Lot van twaalf tegels, blauw-wit, mangaan en polychroom. O.a. een 17e eeuwse tegel met bloemenvaas en twee 18e eeuwse tegels met voorstelling van zeilschip en Adam & Eva

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Bieden mogelijk tot Deze veiling is gesloten.
Vorig kavel Volgend kavel