Japanse kop en schotel en twee Chinese schoteltjes

Kavel 1108 Japanse kop en schotel en twee Chinese schoteltjes
Kavel 1108. Japanse kop en schotel en twee Chinese schoteltjes

Een Japans 19e eeuws polychroom beschilderde kop en schotel. Met daarbij twee Chinese schoteltjes met peterseliedecor

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Huidig bod € 10
Verkocht voor € 10
Vorig kavel Volgend kavel