Twee Japanse kommen

Kavel 1107 Twee Japanse kommen
Kavel 1107. Twee Japanse kommen

Lot van twee 19e eeuwse Japanse kommen. In het midden blauw-wit onderglazuur beschildering van draak. Onderop gemerkt met vierkaraktermerk.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen doorsnede 16,5 cm
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel