Metalen sextant in houten kist

Kavel 1049 Metalen sextant in houten kist
Kavel 1049. Metalen sextant in houten kist

Een 20e eeuwse metalen sextant in houten kist, gemerkt G. de Koningh Arnhem Amsterdam No. 3549.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Huidig bod € 140
Verkocht voor € 140
Vorig kavel Volgend kavel