Vier Indonesisch houten plaquettes

Kavel 1050 Vier Indonesisch houten plaquettes
Kavel 1050. Vier Indonesisch houten plaquettes

Lot van vier 20e eeuwse rijkgestoken Indonesisch houten plaquettes met voorstelling van danseressen. Twee gesigneerd ‘Kt Raja Kengetan Ubud Bali’.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel