Kavel | 1050. Vier Indonesisch houten plaquettes |
Omschrijving | Lot van vier 20e eeuwse rijkgestoken Indonesisch houten plaquettes met voorstelling van danseressen. Twee gesigneerd ‘Kt Raja Kengetan Ubud Bali’. |
Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
Veiling | Veilingavond 4 (25 januari) - timed online |
Afmetingen | |
Huidig bod | € 120 |
Verkocht voor | € 120 |
Vorig kavel | Volgend kavel |