Schilderij, olieverf op board; Braun

Kavel 1548 Schilderij, olieverf op board; Braun
Kavel 1548. Schilderij, olieverf op board; Braun

Schilderij, olieverf op board, in gouden ornamentenlijst. Moeder eend met drie kuikens. Linksonder gesigneerd Braun. Herkomst: Hotel de Wijnberg, Bolsward.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 25,5 x 20,5 cm
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel