Schilderij, olieverf op paneel; W. Palnier

Kavel 1549 Schilderij, olieverf op paneel; W. Palnier
Kavel 1549. Schilderij, olieverf op paneel; W. Palnier

Schilderij, olieverf op paneel, in gouden ornamentenlijst. Man en vrouw, naar het Joodse Bruidje van Rembrandt. Linksonder gesigneerd W. Palnier. Herkomst: Hotel de Wijnberg, Bolsward.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 25 x 20 cm
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel