Schilderij, olieverf op doek

Kavel 1545 Schilderij, olieverf op doek
Kavel 1545. Schilderij, olieverf op doek

Schilderij, olieverf op doek. Bloemenvaas in een nis, naar 17e-eeuws voorbeeld. Ongesigneerd. Herkomst: Hotel de Wijnberg, Bolsward.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 75 x 100
Huidig bod € 55
Verkocht voor € 55
Vorig kavel Volgend kavel