Schilderij, olieverf op doek

Kavel 1546 Schilderij, olieverf op doek
Kavel 1546. Schilderij, olieverf op doek

Schilderij, olieverf op doek . Stilleven met fruit in een glazen kom bij een beekje. Rechtsonder onduidelijk gesigneerd. Herkomst: Hotel de Wijnberg, Bolsward.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 75 x 100 cm
Huidig bod € 70
Verkocht voor € 70
Vorig kavel Volgend kavel