C. Peeters

Kavel 1558 C. Peeters
Kavel 1558. C. Peeters

Schilderij, olieverf op paneel. Stilleven met druiven, pruimen en appels. Rechtsonder gesigneerd C. Peeters.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 20 x 25 cm
Huidig bod € 90
Verkocht voor € 90
Vorig kavel Volgend kavel