Jan Tiele (1884-1956)

Kavel 1557 Jan Tiele (1884-1956)
Kavel 1557. Jan Tiele (1884-1956)

Schilderij, olieverf op doek, in gipslijst. Papavertjes in een gemberpot. Rechtsonder gesigneerd Jan Tiele (Utrecht 1884 - Arnhem 1956)

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 42,5 x 36,5 cm
Conditie Gipslijst beschadigd
Huidig bod € 320
Verkocht voor € 320
Vorig kavel Volgend kavel