Twee Biedermeier porseleinen borden

Kavel 1078 Twee Biedermeier porseleinen borden
Kavel 1078. Twee Biedermeier porseleinen borden

Lot van twee 19e eeuwse Biedermeier achtkantige porseleinen borden. Voorstelling van een vissende man en vissende vrouw in een landschap, vergulde hoeken.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Doorsnede 24,5 cm
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel