Kavel | 1079. Egyptisch zilveren rond doosje met museumkopie van kleitablet |
Omschrijving | Een 20e eeuws Egyptisch zilveren rond doosje met decor van farao’s, ingelegd met kleurstenen en een scarabee op de deksel. Gemerkt aan de binnenzijde. Met daarbij een kunststof museumkopie van een kleitablet uit de stad Nimmur. |
Taxatiewaarde | € 50 - € 70 |
Veiling | Veilingavond 4 (25 januari) - timed online |
Afmetingen | |
Huidig bod | € 30 |
Verkocht voor | € 30 |
Vorig kavel | Volgend kavel |