Hollandse school, 20e eeuw (o.a. J.P. van Galen)

Kavel 1556 Hollandse school, 20e eeuw (o.a. J.P. van Galen)
Kavel 1556. Hollandse school, 20e eeuw (o.a. J.P. van Galen)

Lot van twee schilderijen. Melkende koe bij boer, ges. J.P. van Galen en schaap met lammetjes in de wei, onduidelijk gesigneerd

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 13 x 18 cm en 27 x 20 cm
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel