Zilveren brandewijnkom. Gelobd model met gedreven decor. Gemerkt met jaarletter 1911 en onduidelijk meesterteken en meesterteken

Kavel 1248 Zilveren brandewijnkom. Gelobd model met gedreven decor. Gemerkt met jaarletter 1911 en onduidelijk meesterteken en meesterteken
Kavel 1248. Zilveren brandewijnkom. Gelobd model met gedreven decor. Gemerkt met jaarletter 1911 en onduidelijk meesterteken en meesterteken

Een antieke tweede gehalte (835/1000) zilveren brandewijnkom. Gelobd model met gedreven decor. Gemerkt met jaarletter 1911 en onduidelijk meesterteken

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Huidig bod € 110
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel