Zilveren lodereindoosje en pillendoosje

Kavel 1247 Zilveren lodereindoosje en pillendoosje
Kavel 1247. Zilveren lodereindoosje en pillendoosje

Een antieke tweede gehalte (835/1000) zilveren lodereindoosje, 1875. Meesterteken onduidelijk, mogelijk J.P. Land, Franeker 1874-1916. Met daarbij een 20e eeuws tweede gehalte zilveren pillendoosje.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel