Zilveren geboortebeker met inscripties en vier stuks zilveren schepwerk

Kavel 1219 Zilveren geboortebeker met inscripties en vier stuks zilveren schepwerk
Kavel 1219. Zilveren geboortebeker met inscripties en vier stuks zilveren schepwerk

Een 20e eeuws tweede gehalte zilveren geboortebeker met inscripties, gemerkt Voorschoten, jaarletter V (1930). Met daarbij vier stuks zilveren schepwerk

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Huidig bod € 55
Verkocht voor € 55
Vorig kavel Volgend kavel