Divers zilveren schepwerk en zilveren pepermuntdoosje

Kavel 1218 Divers zilveren schepwerk en zilveren pepermuntdoosje
Kavel 1218. Divers zilveren schepwerk en zilveren pepermuntdoosje

Lot divers 19e en 20e eeuws zilveren schepwerk. Verschillende makers, o.a. P. van Heumen (Schoonhoven), Johannes Schijfsma (Sneek) en Schaafsma (Sneek). Met daarbij antiek 19e -eeuws tweede gehalte zilveren gegraveerd pepermuntdoosje. Meesterteken K3 (=Wed Adrianus G. Kooiman Kok, Schoonhoven), Jaarletter Y (=1856)

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Huidig bod € 130
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel