Zilveren geboortelepel; 19e-eeuws

Kavel 1216 Zilveren geboortelepel; 19e-eeuws
Kavel 1216. Zilveren geboortelepel; 19e-eeuws

Een 19e-eeuwse tweede gehalte Fries zilveren geboortelepel. Gegraveerde steel, bekroond met voorstelling van de Liefde (vrouw met kind bij haar linkerbeen en rechterarm). Jaarletter K = 1844, meesterteken LvM161 = Laurens van Manen, Sneek. Met stippelgravure ‘Yfke Feikes Boschma is gebooren de 10 november 1844'.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Huidig bod € 70
Verkocht voor € 70
Vorig kavel Volgend kavel