Zilveren suikerstrooilepel en zilveren tasbeugel aan fluwelen tas

Kavel 1217 Zilveren suikerstrooilepel en zilveren tasbeugel aan fluwelen tas
Kavel 1217. Zilveren suikerstrooilepel en zilveren tasbeugel aan fluwelen tas

Een 18e-eeuwse Fries zilveren suikerstrooilepel met gecontourneerde bak, ajour bewerkt en met een steelbekroning in de vorm van een putto. Gemerkt RE = Regnerus Elgersma, werkzaam als zilversmid in  Leeuwarden tussen 1750 en 1777. Met daarbij een 20e eeuwse tweede gehalte zilveren tasbeugel aan fluwelen tas. Meesterteken R133 (gebroeders Rietveld, Schoonhoven), jaarletter G (= 1916)

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Conditie Met beschadiging in de bak.
Huidig bod € 75
Verkocht voor € 75
Vorig kavel Volgend kavel