Veiling April 2024

82
Granaten collier met geelgouden slot € 150 - € 200
Startbod € 100
83
Platelen kaststel € 250 - € 350
Startbod € 200
84
Bronzen sculptuur € 340 - € 400
Startbod € 340
85
Tasbeugel, Gerrit Lazonder Schoonhoven 1797 € 250 - € 350
Startbod € 250
86
Witgouden tennisarmband met edelstenen € 1500 - € 2000
Startbod € 1200
87
Divers kristal met zilver € 150 - € 200
Startbod € 120
88
Zilveren geboortelepel € 200 - € 300
Startbod € 150
89
Groot lot zilveren messen € 400 - € 600
Startbod € 300
90
Geelgouden damesarmband van antiek bijbelslot € 250 - € 350
Startbod € 250
91
Bronzen sculptuur € 180 - € 220
Startbod € 180
92
Vuurvergulde tafelpendule € 360 - € 440
Startbod € 360
93
Draaimolenpaard € 600 - € 800
Startbod € 500
94
Twee zilveren soeplepels € 200 - € 300
Startbod € 160
95
Viool € 200 - € 300
Startbod € 200
96
Bloedkoralen collier met geelgouden slot € 200 - € 300
Startbod € 100
98
Russisch icoon, 19e eeuw € 250 - € 350
Startbod € 150
99
Zilveren jachtprijs, 1868 € 200 - € 300
Startbod € 200
100
Zilveren kaatsbal, Johannes Feddema € 4000 - € 6000
Startbod € 2500
101
Zilveren Koningsbal, Leeuwarden 1909 € 800 - € 1200
Startbod € 600