Aardewerken kom met slibdecor, 1619

Kavel 57 Aardewerken kom met slibdecor, 1619
Kavel 57. Aardewerken kom met slibdecor, 1619

Een vroeg 17e eeuws aardewerken kom met slibversiering, gedateerd 1619. Met restauratie

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Startbod € 250
Verkocht voor € 260
Vorig kavel Volgend kavel