Harry Boiten (1936-2005)

Kavel 56 Harry Boiten (1936-2005)
Kavel 56. Harry Boiten (1936-2005)

Schilderij, olieverf op board. ‘Smalle Ee’. Rechtsonder gesigneerd Harry Boiten (Winschoten 1936 – De Wilgen 2005) en gedateerd 1999. Herkomst: tentoonstelling Beeld & Geluid, 1999.

Taxatiewaarde € 400 - € 600
Afmetingen 80 x 80 cm
Startbod € 300
Verkocht voor € 300
Vorig kavel Volgend kavel