Hollandse School 19e eeuw

Kavel 58 Hollandse School 19e eeuw
Kavel 58. Hollandse School 19e eeuw

Schilderij, olieverf op paneel in goudkleurige profiellijst. Vissermannen komen aan wal. Op de steiger gemonogrammeerd 'H.K' = mogelijk Hermanus Koekkoek I (1815-1882)

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 18 x 22,5 cm, lijst 36,5 x 42 cm
Startbod € 150
Verkocht voor € 650
Vorig kavel Volgend kavel