John Bévort (1917-1996)

Kavel 216 John Bévort (1917-1996)
Kavel 216. John Bévort (1917-1996)

Schilderij, olieverf op doek. Zeilschip op stormachtige zee. Rechtsonder gesigneerd John Bévort (Utrecht 1917 - Schoorl 1996)

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen Doek 70 x 60 cm
Startbod € 150
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel