Anne Feddema (1961)

Kavel 91 Anne Feddema (1961)
Kavel 91. Anne Feddema (1961)

Schilderij, acryl op board.Voorstelling van een clown, titel 'zelfportret als Nar'. Op de achterzijde gesigneerd Anne Feddema (Leeuwarden, 1961) en gedateerd 1993

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Afmetingen 35 x 44 cm
Startbod € 200
Vorig kavel Volgend kavel